Euro 2021 bonuses

 • 1. Bet-at-Home bonus 200 EUR
 • 2. Unibet bonus 200 EUR
 • 3. Expekt bonus 100 EUR
 • 4. Betsson bonus 222 EUR

Euro 2021 freebets

 • 1. Betsson freebet 125 EUR
 • 2. Betsafe freebet 35 EUR
 • 3. Bet-at-Home freebet 50 EUR
 • 4. Unibet freebet 100 EUR

21/05/2007 34 Comments

Are you interested in Euro 2012? Are you in possession of current photos of stadium building developments? Do you want to write articles and share your thoughts with others? Or you just want to do something usefull in your free time?

Do You want help develop this service?
Do You have any suggestion with developing in future?

Use the form below, declare your readiness to work with us or please mail to: info[at]poland2012.net

  Your Name (required)

  Your Email (required)

  Press release

  Comments:
  1. Hello!

   In following number of magazine “Ogoniok” there will be a material about ЕВРО-2012.
   We shall be grateful to you for assistance, are necessary to a photo of all stadiums under the list: http://www.e2012.org/uk/7_1110.html
   size – maximal from possible
   sanction – 300 dpi
   format file- JPG.

   A photo of stadium before reconstruction (appearance of a building and inside – tribunes, a panorama of game) and a breadboard model of the project of reconstruction.
   Probably, there is a photo of construction, works which are now conducted are will be fine addition.
   Please, send photo to photo@ogoniokpress.ru

   With hope for a prompt reply,
   Sivolap Elena
   photoeditor
   Ogoniok magazine
   55 Lesnaya str. 127005 Moscow
   007 495 660 9447 ext . 253

  2. The meek shall inherit the earth—they are too weak to refuse.

  3. Hello, can you tell me where I can scribe in for the e-k 2012 Quarter-Final, half-Final or the final in Poland or Ukraine? Great Thanks Sebastiaan from holland

  4. WŁOCHY KONTRATAKUJĄ – RATUJMY EURO.!!!

   LIST OTWARTY CZERWIEC 2008 R.

   Do kibiców i sympatyków piłki nożnej w Polsce
   RATUJMY EURO’2012 !!!!!!!

   Zaniepokojony ostatnimi doniesieniami prasowymi, że Włosi i Francja zabiorą nam organizację EURO’2012, oraz opieszałością ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie ich w Polsce, kieruję ten list do Was, kibiców i sympatyków o użycie moralnego nacisku na przedstawicieli władzy odpowiedzialnych za przygotowania M. Europy i na swoich posłów, senatorów oraz partie polityczne przez nich reprezentowane, które przed wyborami w swoich programach przedwyborczych i na wiecach głosili pełne poparcie związane z organizacją mistrzostw w Polsce w wspólnie z Ukrainą. Zajęty wyjazdem na mistrzostwa EURO’2008 i zdegustowany fatalną grą Polskiej Reprezentacji, nie zauważyłem, że już minęło ponad 14 miesięcy od przyznania Polsce i Ukrainie organizacji EURO’2012 oraz 13 m-cy od „Debaty o Euro 2012” zorganizowanej przez TVP2 i DZIENNIK.
   Tematem debaty był problem, czy Polska może stracić ( przegrać ) Mistrzostwa Europy 2012 roku ???
   I co, i nic, poza sporami politycznymi, obrzucaniem się inwektywami i przerzucaniem się odpowiedzialnością za nietrafne decyzje polityczne.
   Główni bohaterowie, jeszcze wtedy premier, Jarosław Kaczyński złożył przed całym Narodem deklaracje, ze w sprawach Euro’12, będą mówili jednym głosem, wspólnie z ówczesnym przewodniczącym największej partii opozycyjnej Donaldem Tuskiem, w powstawaniu szybkich i dobrych Ustaw, celem realizacji planowanych w terminie projektów i inwestycji. Wtórował im w tym, biorący udział w debacie, jeszcze wówczas minister sportu Tomasz Lipiec, aresztowany w parę miesięcy później za przekręty razem z dyrektorami COS. Następczyni Lipca pani Jakubiak, nie mająca pojęcia o sporcie, a znająca się na dojeniu krów, jak sama mówiła o sobie, wzięła sobie do pomocy głównego hamulcowego Michała Borowskiego, byłego głównego architekta Warszawy, którego zwolniła z posady prezydent miasta stołecznego Warszawy pani Hanna Gronkiewicz – Waltz. Specustawa przygotowana przez ministerstwo w bardzo krótkim terminie okazała się bublem legislacyjnym, a w nagrodę pojechała ze swoim pryncypałem na swój pierwszy w życiu mecz piłki nożnej do Finlandii.
   Po przyspieszonych wyborach i zamianie się miejscami w Rządzie i Sejmie, ekipa PIS, pokazuje swoje prawdziwe oblicze, organizowanych naprędce konferencjach prasowych, czy zaprzęgając do tego Sejmowa Komisję Sportu, której przewodniczącą została, nie kto inny, jak tylko „najlepsza znawczyni sportu”.
   Przy tak wściekłym ataku, obecny minister sportu pan Mirosław Drzewiecki, poddał się dyktatowi, trzech terenów, ( J. Kaczyński, K. Marcinkiewicz i T. Lipiec) którzy własnymi stopami przyklepali posadowienie stadionu, w miejscu Stadionu X lecia jako jedyną i słuszną alternatywę. Przypomina mi to, wybór I Sekretarza P.Z.P.R.
   W obecnej sytuacji z braku upływającego czasu i ja pogodziłem się z tą lokalizacja, tym bardziej ze obecny stadion będzie strykte piłkarski, budowany nie na ruinach starego, czy na błoniach, a w niecce z wykorzystaniem nasypów. Martwi mnie jedynie koszt budowy tego stadionu oraz brak perspektyw związanych z Narodowym Centrum Sportu w tym infrastruktury. Co prawda uniknęliśmy całkowitej rozbiórki stadionu i wywózki gruzu, choć i tak część nasypu trzeba będzie jednak rozebrać, chociażby na dojazdy do garaży znajdujących się pod płytą boiska. Bardzo dużo pieniędzy pochłonie palowanie około 3tys. pali i utwardzanie terenu oraz wykonywanie prac poniżej lustra wody. Zwiększone koszty budowy nowego stadionu zawdzięczamy li tylko, politykom PiS, a właściwie uporowi byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego, do którego nie przemawiały żadne argumenty, nawet te, ze połowa społeczeństwa żyje na krawędzi ubóstwa, a strajk, goni strajk. Tymczasem parlamentarzyści zajęci są tylko zwiększaniem swoich uposażeń i przywilejów, albo polemiką i walką polityczną, nie licząc się z realiami życia i groszem publicznym. Najważniejszym temat obecnej chwili jest, czy Lech Wałęsa, był, czy nie był TW agentem bezpieki ??
   Gdyby choć połowę tego czasu poświęcono na realizację przygotowań do EURO’2012, to bez obaw patrzyłbym w przyszłość.
   Przyznanie nam organizacji EURO’12 należy potraktować jako akt sprawiedliwości dziejowej i chociaż po dokładnie 60 latach potraktować pomoc Unii Europejskiej jako plan „Marshalla Bis”, nie tylko dla stolicy, ale i całego Kraju. Znając życie, stadion powstanie, nie wspomnę już kosztów. O metrze do stadionu oraz autostradach, możemy pomarzyć, a przy nowym stadionie, należy chociażby zabezpieczyć najbardziej potrzebną infrastrukturę z godnie z zaleceniami UEFA, mam tu na myśli, głównie strefy bezpieczeństwa, place postojowe i drogi dojazdowe a Narodowe Centrum Sportu przenieś na teren Białołęki, dopóki jest jeszcze czas, gdzie leży do zagospodarowania choćby od ręki około 80 ha terenu należące do skarbu państwa. Nie będę tu uzasadniał swoich racji, które można wyszukać w Internecie, bo to jak rzucanie, grochem o ścianę, tym bardziej ze pisanie do prezydenta, premierów, ministrów, to jak rozmowa chłopa z obrazem, brak odpowiedzi. A czas płynie, nie czeka, ucieka, a Włosi i Francuzi czekają, ze jak zwykle polak będzie mądry po szkodzie. Mam nadzieję ze po raz pierwszy w historii, staniemy na wysokości zadania i damy odpór włoskim rewelacją prasowym, aby nie stawiać Michela Platiniego i Komitetu Wykonawczego UEFA w niezręcznej sytuacji.
   Myślę ze lepiej parę razy się zastanowić podejmując dyskusje, debaty, niz. podejmować pochopne decyzje, a co gorsze swoimi nieprzemyślanymi decyzjami, działać na szkodę Polski.

   Pozostaje ze sportowym pozdrowieniem.
   Andrzej BOBO Bobowski
   KRÓL POLSKICH KIBICÓW.
   http://www.bobo-bobowski.pl
   e-mail; boboand@wp.pl

  5. Where to book tickets for games, been all over internet, yet have not found single page.

  6. Recently tickets for games are not avaiable yet, please wait till 2011 year :-)

  7. We have an company in gardenplants and big trees in Poland (Srem near by Poznan) as also in Holland. We can deliver for the Euro 2012 plants and trees for this event from all over the world and al kind of sorts. We have experians in garden plants for 30 years. If you are intrested you can mail or call me. corina@floribras.nl or +31646421737. our website is http://www.floribras.nl and http://www.floribras.pl. Our manager in Poland speaks polish so if you prefer to contact him it’s also oke. Graetings, Floribras Garden Plants BV Corina v.d. Broek

  8. We would like to offer our fast setting cement in the European market

   Our Cement is the #1 Choice of Contractors in USA for the past 35 years

   Due to the weakness of our US Dollar vs. the Euro, this is the perfect time

   for Europeans to buy good quality American made products.

   Our cement is Stronger, faster and More Durable than any Portland cement in the World

   Stronger and faster 3,000 psi in 1 Hour and 10,000psi in 28 Days

   More Durable compared to Portland cement
   • Less Shrinkage
   • More Sulfate resistant than Type V
   • Better Freeze thaw resistance
   • lower permeability
   • Higher Bond strength

   visit us at http://www.atcements.com

   contact us info@atcements.com

  9. If you want to speed up your infrastructure to be on time for 2012

   Rapid Set cement is the only solution

   We would like to offer our fast setting cement in the European market

   Our Cement is the #1 Choice of Contractors in USA for the past 35 years

   Due to the weakness of our US Dollar vs. the Euro, this is the perfect time

   for Europeans to buy good quality American made products.

   Our cement is Stronger, faster and More Durable than any Portland cement in the World

   Stronger and faster 3,000 psi in 1 Hour and 10,000psi in 28 Days

   More Durable compared to Portland cement
   • Less Shrinkage
   • More Sulfate resistant than Type V
   • Better Freeze thaw resistance
   • lower permeability
   • Higher Bond strength

   visit us at http://www.atcements.com

   contact us info@atcements.com

  10. and what about the volunteers? I didn´t find anywhere any information about it. Thanks for answer! :)

  11. Could you give me the e-mail address of the organisation of Euro 2012 in Poland.

   Thank you very much.

   Kind regrads,
   Ger Balk
   Amsterdam

   e-mail: gbalk@casema.nl

  12. Hello,

   we have a hotel, close to Olsztyn and Szytno, where the a new airport is being built for the Euro 2012 and I would like to ask if I could get some information possibilities to list this hotel in some kind of bidding. It is set in the country side, quite area, in front of the lake Kalwas, with a very big yard, also good for training. It would really help a lot if we had an address where we could apply.
   Thank you for your Help.
   Silvie

  13. Are there any volunteer positions available for the Euro 2012?
   I am fluent in Polish, English and can also speak French pretty well. I will be nearly 18 when the Euro takes place, and would be greatly interested in any volunteer work. My mother works at the Embassy of Poland in London, so I was wondering if the application can be done through an official website, like this one, or whether I will have to investigate it myself ;)

  14. Hello,

   I saw that some people asked about the volunteer positions and I would like to know if you guys got a response? I also would like to volunteer but there is no application process or volunteer section on this website. Please keep me posted!

   Thanks in advance!!!

  15. Hi,

   We are the biggest online marketing company in the UK and are very interested in helping Poland 2012 grab a much bigger market within the UK. Offers on tickets, competitions, hotels, safety, results etc. We have over 7 Million people on our database that we can get in touch with, and we have an average click through rate of 5 – 10%. Obviously i can not explain everything here but if you are interested please contact me and i will send a proposal through.

   Kind Regards

  16. Hi,

   I am wondering, although it is still a long time until the tournament in Poland and Ukraine, if the match schedule is already known.

   With that I mean on what dates in what stadiums games will be played. For now B1-B2 etc.

   Can you let me know when this will be made public ?

  17. Dear sir/madam
   We are companie based on Pakistan we have soccer balls production. We can supply any kind of soccer balls categorie: promotional, training, matchball, futsal etcc..
   You can contact us for your official production companie!

   With my best regards.

   Marketing director manager.
   Jorge

  18. Hi,
   Pls contact us if you need to make nice and elaborate printing t-shirts & scarfs for Euro2012. We can do developments
   We can off you good price/quality equation.

  19. Hello,

   I saw that some people asked about the volunteer positions and I would like to know if you guys got a response? I also would like to volunteer but there is no application process or volunteer section on this website. Please keep me posted!

   Thanks in advance!!!

   adeel qaiser…..adeelbhati_1@yahoo.com

  20. http://www.youtube.com/watch?v=VUUhEeQ8Ak4

   “http://roadcontrol.org.ua/node/840
   This article showing how work ukrainian Auto Inspection. Our police is completely lawlessness. And i want to say that European people will suffer with this lawlessness.
   A Driver which was stopped by Police just asked to show officer’s certification. This officer’s behaviour explain very simply,they wanted to do the driver drunken,it doing very simply because in hospital sitting vendible doctor,thereby completely sober driver can be drunken. This do to get a bribe or graft. When in Ukraine will appear foreing cars it will be festival for our Police, they will squeeze money from foreing people everyway. Our country is fully corrupted. I just ask you to do something up to take away the right to conduct EURO 2012, i dont want that our country lose the right for EURO2012, but i want that everything will be lawfully and legally.”

  21. Do you know the name of American company that manages the Polish stadions for 2012?

  22. Hey guys, when would tickets be on sale, do you have dates or at least an idea when would that be. Thanks. Cheers from Canada.

  23. Jacob Reerds
   Maisoord 10
   3991 VD HOUTEN
   Tel.: +31 (0)30-637 29 16
   The Netherlands

   Zsanowni panstwo,

   Moim hobby jest zbieranie spinaczy ze znakami i spinaczy do papieru.
   Konkretnie chodzi mi tylko o jeden rodzaj spinaczy do papieru z wiezerunkiem zakladowego logo, tak jak ponizej przedstaione wizerunki spinaczy.
   Jestem ciakawy,czy panstwo takie spinacze tez yzywaja w swoim zakladzie lub biurse?
   Zewzdgedu na moje zaintersowania staram sie powiekszac moja kolekcje spinaczy.
   Z tego tez wzgledu zwracam sie do panstwa (jesli to mozliwe) z prosba o przysfanie mi kilku spinaczy (np.5 sztuk) do rozszerzenia mojej kolekcji onowe egzemplarze.

   Serdeczne podziekowania i wyrazy wdziecznosci za wspolprace,

   Jacob Reerds

  24. just wanted to ask if you could send me a program or magazine of the 2012 euro schedule/dates, thank-you,waiting for yore reply.

  25. Hello, we would like to add our offer to your website, please send us the conditions.

  26. Heelo,

   I would like to know how to get a stand near the stadium for an commercial activity. thanks a lots

  27. Hotel Lesnoy for EURO 2012 (Ukraine)
   Invites visitors to remove comfortable apartaments and lux small houses in carrying out of the European championship on football in Kiev (Ukraine)
   To services of visitors a transfer from the airport and Ry. Station
   Transport services in delivery to stadium and in hotel.
   Suburb of Kiev (wood on territories, the Kiev sea, a food, a barbecue)
   Ph. + 380675012845, +380444668597, natusy@ipnet.ua

  28. Hi,

   We would like to invite all euro 2012 fans to look at our 2012 services like hotels, pubs, restaurants all advertivsing for euro 2012 purpose. Feel free to visit http://www.2012life.eu

   Best regards,
   2012LIFE.EU

  29. Hi all,

   We would like to invite all euro 2012 fans to look at our offer of tours to Poland and to Ukraine.
   We offer tour package,city tours,guide service.
   We offer full services in English,German,Dutch and other languages.

   Please do not hesitate contact me if you interested in cooperation with us or for any request from this region.
   e-mail:marketing2@annakraktour.pl

   Best Regards

   Artur

  30. Hi Ger,

   We would like to promote our tours to all euro 2012 fans.
   We offer tour package,city tours,guide service and sport tours to Poland and to Ukraine..
   We offer full services in Dutch language.
   Are you interested in cooperation and promote our tours in Hetherlands?
   Please do not hesitate contact me if you interested in cooperation with us or for any request from this region.
   e-mail:marketing2@annakraktour.pl

   Best Regards

   Artur

  31. All hotels are booked on period of EURO in Donetsk but there is alternative – “Camping park 2012”. This is the place where will be placed football fans from all around the world. Here in the 17.5 hectare (entry to Donetsk on the south side), where will be place for 3,000 people.
   Here will be posted specialized tents, are made of waterproof fabric with the use of mosquito nets. Each tent is divided into 4 sections with separate entrances, each room have 3 beds. Bed linen is included in the price. The park will be equipped numerous showers and toilets, sinks, fast-foods. For safety and health of visitors will work security service, luggage rooms, medical service and information centers. Also guests will have opportunities to change money, make deposit to the account of them mobile phones and buy sim-cards. Additional service: fans, heaters, extra lighting.It’s planned to organize sports competitions in football, basketball and volleyball, to organizing tours around Donetsk and region with help own tour office. Famous DJ`s will perform in the evenings.
   Also, there will be a place for owners of tents, campervans and bikes.
   All questions about Camping Park you can ask by:
   Phone: +38(062)304-87-08
   icq: 621313148
   skype: manager_liverpool
   e-mail: cm@liverpool.com.ua

  32. Hi, I saw at Prolink your offer. Are you agree to place website similar to yours about Euro 2012 ?

  33. I’m a Spanish national.Do you haver any publicity, eg ballpens, key-rings, t-shirts or any other product?. Please, send me a prices’ list. 2nd, from Hiszpania, what could I do? I speak English and French.
   e-mail: david_dieguez@hotmail.com
   Call me David (only 47)

   Yours sincerely

   David Dieguez

  34. SEO| Internet Marketing| Website Designing

   Hi

   We are leading SEO service provider and web Development Company. We are expert in PHP,.NET, and many open sources like Joomla, Drupal, WordPress, Oscommerse ,Zencart and Blog Management. We offer best of quality work to our clients at the lowest possible prices. We can quickly promote your website.

   We can place your website on top of the Natural Listings on Google, Yahoo and MSN. We do not use “”link farms”” or “”black hat”” methods that Google and the other search engines frown upon and can use to de-list or ban your site. . Price is never a constraint with us because we take pride in handling challenging work.

   We would be happy to send you best fit proposal for web development and designing and if you have a SEO requirement we will send you a proposal using the top search phrases for your area of expertise.

   In order for us to respond to your request for information, please include your company’s website address (mandatory) and /or phone number.

   Sincerely,
   Addy Johnson
   addyj70@gmail.com
   COMPLETE INTERNET MARKETING SOLUTION
   SEO – Link Building – Copyright – Web Designing – PHPSEO| Internet Marketing| Website Designing

   Hi

   We are leading SEO service provider and web Development Company. We are expert in PHP,.NET, and many open sources like Joomla, Drupal, WordPress, Oscommerse ,Zencart and Blog Management. We offer best of quality work to our clients at the lowest possible prices. We can quickly promote your website.

   We can place your website on top of the Natural Listings on Google, Yahoo and MSN. We do not use “”link farms”” or “”black hat”” methods that Google and the other search engines frown upon and can use to de-list or ban your site. . Price is never a constraint with us because we take pride in handling challenging work.

   We would be happy to send you best fit proposal for web development and designing and if you have a SEO requirement we will send you a proposal using the top search phrases for your area of expertise.

   In order for us to respond to your request for information, please include your company’s website address (mandatory) and /or phone number.

   Sincerely,
   Addy Johnson
   addyj70@gmail.com
   COMPLETE INTERNET MARKETING SOLUTION
   SEO – Link Building – Copyright – Web Designing – PHP

   Leave a Reply